Föremål som liknar soffa 1 par
7389 Soffa
+ 1 par fåtöljer, sengustaviansk stil. Längd: 168
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2022
3133 Soffa
Såld: 300 kr
Såldes den 5 september 2022
3170 Soffa
+ 1 par fåtöljer, Nyrokokostil. Bredd: 73-136 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 augusti 2022
5203 Soffa
+ 1 par Fåtöljer, Chippendalestil. Längd: 200
Såld: 300 kr
Såldes den 9 maj 2022
8490 Trädgårdssoffa
+ 1 par fällstolar. Längd: 118
Såld: 300 kr
Såldes den 13 september 2021
6350 Soffa
+ 1 par karmstolar, Rokokostil, längd: 135 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 december 2017
6458 Soffa
+ 1 par karmstolar, Rokokostil
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 december 2016
5644 Soffa
längd: 130+ 1 par fåtöljer, 1920-tal slitage
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 mars 2016
3452 Soffa
+ 1 par stolar, Gustaviansk stil
Såld: 1.600 kr
Såldes den 18 januari 2016